Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Combat Alert 2015

W dniach 3-4.07.2015 przedstawiciele jednostek Związku Strzeleckiego "Strzelec" uczestniczyli w ogólnopolskich ćwiczeniach organizacji proobronnych Combat Alert 2015. Manewry w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Orzyszu pozwoliły na podnoszenie poziomu wyszkolenia z zakresu działań piechoty we współpracy z wojskami pancernymi. Wspólne ćwiczenia wielu grup, organizacji i stowarzyszeń pokazały, że idea Federacji Organizacji Proobronnych jest silna, bez względu na to czy mowa o Strzelcach czy grupach ASG. 24 godzinny fikcyjny konflikt w ponad 30 stopniowy upał pozwolił w ekstremalnych warunkach sprawdzić poziom szkoleń i doświadczenia blisko 1000 uczestników. Combat Alert 2015 w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Orzyszu uznajemy za dobrą lekcję walki na terenie otwartym zakończoną oceną pozytywną.

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015