Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór RSDS 1403

 

 

Nabór 10.09.2016 RSDS 1403 ogłasza nabór w swoje szeregi.

Jeśli masz skończone 16 lat (preferowane osoby pełnoletnie) i interesujesz się taktyką działania wojska, sił specjalnych oraz chcesz zdobyć ciekawe umiejętności z zakresu posługiwania się bronią palną, survivalu, ratownictwa medycznego, zjazdów linowych i wielu innych aspektów a ponadto jesteś osobą dojrzałą, odpowiedzialną i aktywną fizycznie to zapraszamy Cię 10 września o godzinie 10:00, zbiórka przy skrzyżowaniu ulic Einsteina i Kartezjusza.

Na terenie okolicznych lasów odbędzie się spotkanie selekcyjno-organizacyjne dla zainteresowanych.

Czas działania – 6 godzin. Co należy ze sobą zabrać: - ubiór (długi rękaw, długie spodnie) lub mundur polowy wraz z butami za kostkę - ubranie oraz obuwie na zmianę (zamoknięcie) - zapas wody i ewentualnie jedzenia na 6 godzin - kompas - plecak 20/35 L - nakrycie głowy - rękawiczki.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się przez naszą stronę: https://www.facebook.com/JS1403/?fref=ts

Związek Strzelecki "Strzelec" 2015